XVII Niedziela zwykła 29.07.2018 r.

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: we wtorek św. Ignacego z Loyoli, w środę św. Alfonsa Marii Liguoriego, w sobotę św. Jana Marii Vianeya.

2. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przez Parafian z ul. Kościuszki 10 z II klatki, a w tym tygodniu zapraszamy Parafian z ul. Kościuszki 11 z I klatki.

3. W sobotę wyruszy XXXV Piesza Pielgrzymka ze Stalowej Woli na Jasną Górę pod hasłem: “WIELBI DUSZA MOJA PANA”. Spotkanie przedpielgrzymkowe dla Grupy św. Wincentego odbędzie się dziś na Mszy Św. o godz. 15:00 w naszej świątyni.

4. W piątek na Mszy Św. o godz. 18:00 będziemy gościli Ks.Biskupa Edwarda Frankowskiego i przedstawicieli Wspólnoty Intronizacji Najświętszego Serca Jezusa z Tarnobrzega. Po Mszy Św. będzie spotkanie dla tych, którzy zechcą należeć do tej wspólnoty. Spotkania odbywają się co tydzień na adoracji Najświętszego Sakramentu.

5. W tym tygodniu wypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W I czwartek zapraszamy wszystkich na adorację Najświętszego Sakramentu, która rozpocznie się po Mszy Św. a zakończy się w piątek przed Mszą Św. Na stoliku jest wyłożona lista z godzinami do zapisania się na konkretną godzinę. Mamy wiele ważnych intencji, wykorzystujmy możliwość jaką mamy w czasie adoracji. W I piątek od godz. 9:00 odwiedziny chorych w domach, prosimy zgłaszać w zakrystii. Możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty od godz. 17:00.

6. Zachęcamy wszystkich do obchodzenia 9 pierwszych piątków miesiąca. Natomiast w I sobotę miesiąca chcemy zgodnie z zaleceniem Matki Bożej przeżywać Nabożeństwo I Sobót Miesiąca spełniając warunki o które prosi Maryja: Komunia Św., część różańca i 15 min. rozważania na temat tajemnic różańcowych.

7. Zapowiedzi przedślubne: Nowotko Damian z parafii tutejszej i Falba Gabriela z Parafii Baligród zap. II. Kto znałby przeszkody zachodzące między tymi osobami proszony jest zgłosić do kancelarii parafialnej.

8. Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej.