Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę !

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w XXXV Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach od 04 sierpnia do 12 sierpnia 2018 r. pod hasłem: „Wielbi dusza moja Pana”.

Pielgrzymka ma charakter wędrownych rekolekcji z programem różnych modlitw, konferencji, dyskusji, śpiewu. W tym roku szczególnie będziemy modlić się  w intencji naszej diecezji, która przeżywa 200-lecia powstania i za naszą Ojczyznę w 100-lecie odzyskania Niepodległości. Dlatego zapraszamy wiernych naszej parafii a szczególnie młodych do włączenia się i wyruszenia na szlak pielgrzymi, aby przez właściwą postawę i osobiste zaangażowanie dać  świadectwo żywej wiary.

Szczegółowe informacje oraz zapisy do udziału w pielgrzymce prowadzone są w naszej parafii do dnia 29 lipca 2018 r. po każdej Mszy Św.