(Po)wołanie na spotkanie w naszej parafii

4 października  w naszej parafii odbyła się cykliczna akcja Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Sandomierskiej – (Po)wołanie na spotkanie.  Podczas tej akcji młodzi z diecezji modlą się w intencji powołań kapłańskich w każdy pierwszy czwartek miesiąca w różnych miejscach diecezji, gdzie istnieją oddziały KSM.

W miesiącu październiku spotkanie odbyło się w naszej parafii. Rozpoczęliśmy je od różańca. Bezpośrednio po nim – Msza święta, której przewodniczył Asystent  Diecezjalny KSM DS ks. Damian Zieliński.  Na koniec adoracja Najświętszego Sakramentu . Po zakończonych modlitwach udaliśmy się do salki parafialnej, na poczęstunek. Nie zabrakło również rozmów i ogłoszeń, które Zarząd KSM DS przygotował dla wszystkich przybyłych.

Dziękujemy młodzieży na czele z Asystentem Parafialnym – ks. Markiem Drwiłą za przygotowanie spotkania.

Tekst: Wiktoria Ciździel

Foto: Magdalena Kupiec