Pielgrzymka do Włoch naszych parafian

Miesiąc sierpień to w naszej parafii czas pielgrzymek zarówno tych pieszych jak i rowerowych, jednak dzięki zaangażowaniu ks. Marka Drwiła oraz przy wsparciu Księdza Proboszcza nasi parafianie po raz kolejny mogli wziąć udział w kilkudniowej pielgrzymce do Włoch.

Uczestnicy tej wspaniałej pielgrzymki mogli nie tylko poczuć klimat miejsc, gdzie pierwsi chrześcijanie stawiali swoje kroki, ale również mogli emocjonować się bezpośrednim kontaktem z Wielkimi Kościoła Katolickiego.

Jednocześnie już dziś zapraszamy do udziału w kolejnych tego typu wydarzeniach bo tylko możliwość osobistego duchowego przeżycia i “dotknięcia” miejsc ważnych dla każdego katolika może na lata pozostać w pamięci uczestników.

Foto: Tomasz Kopeć