XIX Niedziela zwykła, 12.08.2018

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: we wtorek św. Maksymiliana Kolbego, w środę Uroczystość Wniebowstąpienia NMP- Msze św. jak w każdą niedzielę, na wszystkich Mszach poświęcenie ziół i kwiatów, w piatek św. Jacka.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przez Parafian z ul. Kościuszki 11 z II klatki w liczbie ………..osób a w tym tygodniu zapraszamy Parafian z ul. Kościuszki 11 z III klatki.

1. W wigilię Wniebowzięcia NMP na godz. 19.00 zapraszamy wszystkich chętnych na wspólną modlitwę różańcową na Plantach przed Domem Kultury.

1. Na stoliku do nabycia prasa katolicka.

1. W poniedziałek 13 dzień miesiąca – zapraszamy wszystkich na nabożeństwo fatimskie do świątyni na godz. 18.00 Msza św. następnie różaniec i procesja wokół kościoła.