XI Niedziela Zwykła, 17.06.2018

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w czwartek św. Alojzego Gonzagi.

1. W piątek Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla dzieci i młodzieży o godz. 8.00. Zachęcamy dzieci i młodzież do spowiedzi w najbliższych dniach pół godziny przed Mszą św., aby wakacje rozpocząć z czystym sercem. Gwarantuje to udane wakacje, bo Bóg ma zawsze dla nas najlepsze atrakcje na czas wolny.

3.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przez Parafian z ul. Kościuszki 7 z IV klatki w liczbie ….. osób a w tym tygodniu zapraszamy Parafian z ul. Kościuszki 9 z I klatki.

1. Z racji jubileuszu 200-lecia Diecezji Sandomierskiej na zamku Krzyżtopór w Ujeździe 30 czerwca o godz. 18.00 odbędzie się premiera „Oratorium o Męczennikach Sandomierskich”. Wszelkie niezbędne informacje są umieszczone na plakacie w gablocie.

Dla chętnych uczestników są przygotowane bezpłatne karty wstępu.

1. Na stoliku do nabycia prasa katolicka.

1. W czwartek po Mszy św. zapraszamy wszystkich chętnych na kolejną katechezę dla dorosłych.