X Niedziela Zwykła, 10.06.2018

1. Odczytać słowo Ks. Biskupa.

2 W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek św. Baranaby, w środę św. Antoniego, w czwartek bł. Michała Kozala.

3. . Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przez Parafian z ul. Kościuszki 7 z III  klatki w liczbie ….. osób a w tym tygodniu zapraszamy Parafian z ul. Kościuszki 7 z IV klatki.

5. Z racji jubileuszu 200-lecia Diecezji Sandomierskiej na zamku Krzyżtopór w Ujeździe 30 czerwca o godz. 18.00 odbędzie się premiera „Oratorium o Męczennikach Sandomierskich”. Wszelkie niezbędne informacje są umieszczone na plakacie w gablocie.
Dla chętnych uczestników są przygotowane bezpłatne karty wstępu.

6. Na stoliku do nabycia prasa katolicka.

7. Zapraszamy na pielgrzymkę jubileuszową do Sandomierza 16 czerwca na godz. 11.00. Główne uroczystości jubileuszowe rozpoczną się o godz. 11.00 w Bazylice katedralnej. Prosimy zapisywać się w zakrystii. Wyjazd o godz. 9.30 spod kościoła.

8. 17 czerwca na terenach parkowo-rekreacyjnych ‘Nad zalewem” w Nowej Dębie odbędą się bezpłatne badania w ramach akcji Strefa na Zdrowie zainicjowanej przez firmę Polpharma. Akcja rozpocznie się o godz. 10.00 i potrwa do 18.00. W tym czasie w specjalnie zaprojektowanym namiocie odbywać się będą badania kardiologiczne, endokrynologiczne, pulmunologiczne i okulistyczne. Szczegóły w gablocie.

9. W związku z wejściem ustawy dotyczącej ochrony danych osobowych 25 maja b.r. informujemy, że w kancelarii parafialnej wszelkie dokumenty mogą otrzymywać tylko zainteresowani po okazaniu dowodu osobistego. Jeśli ktoś z rodziny pragnie odebrać dokument konieczne jest upoważnienie podpisane przez notariusza. Nie ma tu żadnych wyjątków i prosimy o zrozumienie. To zarządzenie jest odgórne spowodowane powyższą ustawą.

10. 12 czerwca we wtorek w wigilię objawień Matki Bożej w Fatimie na godz. 19.00 zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej modlitwy różańcowej przed Domem Kultury. W następnym dniu nabożeństwo fatimskie w naszej świątyni z procesją wokół kościoła z figurą matki Bożej. Zapraszamy do licznego udziału.

11.

12. Dziś gościmy w naszej wspólnocie Pana Mariusza Mądrzaka z diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. Daje on świadectwo o Chrystusie przez życie, słowo i muzykę. Po Mszy św. można nabyć płytę autorską.