III Niedziela Adwentu 16.12.2018

1. Codziennie w dni powszednie – Msza św. roratnia o godz.6.30 zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.

2. Przy chrzcielnicy są opłatki, ofiary składane przeznaczymy na ogrzewanie kościoła. Panie z Parafialnego Caritas rozprowadzają świece jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.

3. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przez Parafian z ul. Szkolnej 2 z I klatki w liczbie …… osób a w tym tygodniu zapraszamy Parafian z ul. Szkolnej 2 z II klatki.

4. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i za opłatki.

5. Na stoliku do nabycia prasa katolicka. W tym roku kalendarze na nowy rok będą przyniesione do każdego domu w czasie wizyty duszpasterskiej. Prosimy o cierpliwość.

6. Spowiedź adwentowa odbędzie się w środę w godzinach od 9.00 do 12.00 i po południu od 15.00 do 17.00. Jeśli ktoś z ważnych przyczyn nie będzie mógł być w tym dniu to zapraszamy w sobotę do Parafii Podwyższenia Krzyża.

Prosimy zgłaszać w zakrystii chorych, którzy nie mogą przyjść do kościoła, pragniemy ich odwiedzić i udzielić sakramentów świętych w środę od godziny 14.00.

7. Duszpasterstwo dzieci i młodzieży informuje, że trwają zapisy na turnusy formacyjno – edukacyjnych przeznaczonych dla ministrantów, scholanek i uczestników innych grup działających przy parafiach – „Ferie z wartościami” w Radomyślu nad Sanem. Szczegóły będą na plakatach. Zapraszamy
Kontakt . ks. Marian Bolesta tel. –513080701