II Niedziela Adwentu 09.12.2018

1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

• w czwartek św. Łucji – 13 grudnia – kolejna rocznica wprowadzenia stanu wojennego – pamiętajmy w modlitwach o naszej Ojczyźnie,
  • w piątek św. Jana od Krzyża.

Dziś dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie – zbiórka do skarbony z napisem – Pomoc Kościołowi na Wschodzie.

2. Codziennie w dni powszednie – Msza św. roratnia o godz.6.30 zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.

3. Przy chrzcielnicy są opłatki, ofiary składane przeznaczymy na ogrzewanie kościoła.
Panie z Parafialnego Caritas rozprowadzają świece jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.

4. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przez Parafian z ul. Szkolnej 1 z III klatki w liczbie …… osób a w tym tygodniu zapraszamy Parafian z ul. Szkolnej 2 z I klatki.

5. Na stoliku do nabycia prasa katolicka i nowe egzemplarze „ Dobre Nowiny”.