Wkrótce pojawi się nowy system weryfikacyjny na platformie VOD Netflix. Dzielenie konta z bliskimi będzie wyraźnie bardziej zawiłe!

Wkrótce pojawi się nowy system weryfikacyjny na platformie VOD Netflix. Dzielenie konta z bliskimi będzie wyraźnie bardziej zawiłe!

Znacznie bardziej niespokojni są entuzjaści filmów i seriali, ponieważ z internetowego świata przychodzą nieprzyjemne komunikaty. Platforma VOD nazywana także pod nazwą Netflix ma w planach zakazać płatnikom współdzielenie kont. Do obecnej chwili była to niesamowicie pożyteczna i naprawdę znana możliwość. Za tylko jeden abonament opłatę pokrywa spora ilość użytkowników i oni mają możliwość być w zróżnicowanych miejscach. Platforma internetowa z VOD Netflix całe szczęście nie ogłosiła całkowitego zakazu dzielenia kont, lecz postanowiła utworzyć swego rodzaju utrudnienie. Platforma internetowa z VOD Netflix planuje to aby powstrzymać rozdzielenie kont użytkownikom, którzy nie pomieszkują w tym samym domu. Na ekranie telewizora będzie się ukazywać powiadomienie, które ma wymusić na abonamencie zatwierdzenie tego, iż to on jest posiadaczem głównym. Gigant w otoczeniu portali VOD zamierza wysyłać weryfikacyjny kod na dany adres zamieszkania albo nr telefonu. Płatnicy konta powinni w takiej sytuacji wiedzieć o tym, iż wystąpią metamorfozy w używaniu z internetowego serwisu VOD Netflix.