Triumf mistrzów świata nad drużyną Chorwacji.

W spotkaniu mistrzów świata z drużyną z Bałkanów mogliśmy zobaczyć wiele trafień. Ostateczny wynik rozgrywki to 4:2 dla Francji. W rezultacie drużyna Chorwacji nie była w stanie zrewanżować się za finałowe starcie mundialu w Rosji. Zawodnicy z Francji byli w tym pojedynku delikatnie skuteczniejsi od zawodników z Chorwacji.

Większość dziennikarzy postrzegało to starcie jako rewanż za finałowe starcie mistrzostw świata na rosyjskiej ziemi. Pierwsze minuty starcia tylko to podkreślały. Zawodnicy z Chorwacji grali o wiele pewniej. Kreowali sporo akcji podbramkowych. Pierwszą bramkę dla Chorwatów strzelił Lovren. Decydujące podanie w tej akcji bramkowej zaliczył Hernandez. Od piętnastej minuty goście prowadzili 1:0.

Francuzi nie potrafili powstrzymać następnych akcji tworzonych przez zawodników z Bałkanów. Fenomenalnie spisywał się golkiper wicemistrzów świata. Jego obrona zatrzymała Griezmanna przed zdobyciem bramki. Napastnik Barcelony ustrzelił bramkę kilka minut później. W tym przypadku bramkarz gości nie miał szans na obronę.

Dużo bramek w pojedynku.

Wynik remisowy nie odpowiadał żadnej ekipy. Obie ekipy myślały wyłącznie wygraną w tym starciu. Z tego powodu non stop kibice mieli możliwość podziwiania fenomenalnych zagrań. Ilość trafień jest tego doskonałym tego dowodem. Na stadionie Francuzów oglądaliśmy świetny mecz.

Pod koniec pierwszej części pojedynku Trójkolorowi rozpoczęli odrabiać straty. Niesamowicie istotna w w tej sytuacji była forma Martiala, który ustrzelił trafienie dające wyrównanie drużynie francuskiej. Pojedynki w ramach Narodów Ligi potrafią zapewnić kibicom piłkarskim wiele wspaniałych emocji. Reprezentanci tych dwóch zespołów przedstawili fantastyczne umiejętności sympatykom na całym świecie. Bez wątpienia mnóstwo kibiców może być zadowolonych. Finalnie z wygranej cieszyli się Francuzi.

Piłkarze wicemistrzów świata musieli do pogodzenia się z z brakiem punktów. Zawodnicy Chorwacji zaprezentowali się z dobrej strony. Dla mistrzów świata to kolejne zwycięstwo w Lidze Narodów.