Top Model powraca z następnym sezonem!

Top Model powraca z następnym sezonem!

Top Model z pewnością wyróżnia się w jesiennej ramówce TVN, gdzie uczestnicy decydują się na rywalizację o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Przepisem na sukces jest Joanna Krupa i znane i lubiane jury, które zgromadza przed telewizorami dziesiątki tysięcy widzów. Dodatkowo pojawia się gościnnie sporo rozpoznawalnych figur w świecie mody, jak na przykład fotografowie światowej sławy, rozpoznawalne modelki oraz redaktorki pism.

W tym sezonie o miano Top Model walczyć będzie 14 osób, wśród których znajdują się też osoby ze srebrnym i złotym biletem. Bilet w kolorze złota jury przyznaje tej osobie, której predyspozycje do stania się modelem są największe, co skutkuje tym, że taki uczestnik na wstępie wchodzi do domu Top Model. Za to bilet w srebrnym kolorze jest głosem użytkowników Internetu, którzy wybrali swojego ulubieńca, który nie musi pojawić się na etapie castingów i automatycznie trafi na bootcamp, czyli kolejny etap.

Jakie jest główne założenie Top Model?

Każda edycja daje nie tylko zaistnienia w świecie profesjonalnego modelingu, ale też pierwszych kroków i rozwinięcie swojego portfolio, dlatego co sezon zgłoszenia wysyła naprawdę dużo chętnych. W każdym odcinku uczestnicy wykonują różnorodne konkurencje, które będą sprawdzianem tego, czy uda im się odnaleźć w w świecie mody pełnym wyzwań. Sędziowie oceniają ich postępy i decydują o tym, który z zawodników musi odpaść w danym odcinku. Istnieje jeszcze możliwość przywrócenia do programu tuż po eliminacji, a dzieje się to dzięki wpływowi Michała Piróga, którego zadaniem jest czuwanie zza kulis, oferując pocieszenie i wsparcie dla uczestników. Stawką jest kontrakt z agencją modelek i modeli oraz okładka w miesięczniku "Glamour". Podczas tego sezonu również dowiemy się, kto będzie dziewiątą osobą z tytułem Top Model w Polsce. zmaga się sporo wartych uwagi uczestników, więc bez wątpienia warto jest śledzić kolejne odcinki.